Tananyag, könyvrendelés

Könyvek, könyvesboltA Debreceni Nyelviskola általános angol nyelvtanfolyamain az Oxford University Press, aCambridge University Press, a Macmillan és a Longman Kiadó kurzuskönyveit, nyelvtani gyakorlóit, szókincsfejlesztőit, szintezett olvasmányait használja és ajánlja.Német könyveink a Hueber és a Klett Kiadó tananyagai közül kerülnek ki.Szótárt a fentieken kívül a Grimm Kiadó és az Akadémiai Kiadó remek kiadványai közül érdemes választani.Külön szeretnénk felhívni a figyelmet a szintezett szókincsű, könnyített nyelvezetű olvasmányokra, melyek kiváló lehetőséget jelentenek a tanórán kívüli nyelvgyakorlásra, az újabbak CD melléklettel is el vannak látva.A könnyített olvasmányok Excel táblázata - szintenkénti bontásban - hamarosan megtekinthető lesz, vagy a keresse fel a kiadók honlapját:www.cambridge.org/eltwww.macmillanenglish.com/readerswww.penguinreaders.comwww.oup.com/elt/catalogue/isbn/31050/?cc=huAkinek kevesebb ideje van idegen nyelven olvasgatni, azok részére ajánljuk a Speak Up!angol nyelvoktató magazint, amely fiatalos cikkei, CD melléklete segítségével napi szintű nyelvtanulási-gyakorlási lehetőséget kínál. Megvásárolható, előfizethető irodánkban vagy a Nyelvkönyvesboltban.A nyelvkönyvkiadók katalógusai megtekinthetők irodánkban, a könyveket rövid határidővel, 15 %-os kedvezménnyel tudjuk megrendelni nagykereskedő partnerünkön keresztül.Nyelviskolánk 2009. áprilisában nyelvkönyvesboltot nyitott a Tanítóképző Főiskola földszintjén, ahol nagyobb választékkal, kedvezményes árakkal várjuk az érdeklődőket, vásárlókat.A boltban interaktív tábla bemutatókat is tervezünk nyelvtanárok és nyelvtanulók részére.